Letenka.info - Tádžikistán - tipy

Tádžikistán

Tádžikistán
Levné letenky do celého světa. Přehledný online rezervační systém. Zarezervujte si letenku z pohodlí domova. Tádžikistán - nabídka, která vás zaujme.
www.kralovna.cz


Tádžikistán je rozvojová země, ekonomicky nejslabší ze všech postsovětských republik. 42,1% celkového HDP pochází z remitencí (peněžních převodů více než 1 milionu Tádžiků pracujících v cizině, především v Rusku).
cs.wikipedia.org


Základní charakteristika teritoria, ekonomický přehled. Tádžikistán: základní informace o teritoriu. zdroj: BusinessInfo.cz - Česká agentura na podporu obchodu/CzechTrade
www.mzv.cz


Tádžikistán je nejmenší zemí Střední Asie. Plných 90 % jeho povrchu pokrývají hory patřící k pamírskému pásu. Pohoří dosahuje výrazných nadmořských výšek a polovina země leží výše než tři tisíce metrů nad úrovní moře.
www.stoplusjednicka.cz


Tádžikistán byl jedním z nejchudších koutů SSSR. Po jeho rozpadu jsme o něm dlouho slýchali pouze v souvislosti s krvavou občanskou válkou. Dnes jen pomalu získává novou tvář.
www.reflex.cz


Zlaté hvězdy představují přátelství vůči ostatním zemím a koruna symbolizuje suverenitu země. Tádžikistán přijal národní vlajku po rozpadu SSSR celkem pozdě v porovnání s ostatními nově vzniklými státy, a to až v roce 1992. Stáhnout vlajku
www.statnivlajky.cz


Tádžikistán býval sovětskou svazovou republikou, jejíž hranice však ustanovila Moskva bez ohledu na to, že města Samarkand a Bucharu s tři čtvrtě miliónem Tádžiků, nechala sousednímu Uzbekistánu.
www.hedvabnastezka.cz


Republika Tádžikistán je stát sousedící s Afghánistánem, Čínou, Kyrgyzstánem a Uzbekistánem. Hlavním městem je Dušanbe.
www.idnes.cz


Průvodce „Tádžikistán bez cestovky“. Kam se vydat, jaká zajímavá místa vidět a navštívit v Tádžikistánu, kdy vyrazit a další rady na cestu do Tádžikistánu na vlastní pěst.
www.cestujlevne.com


Čeští cestovatelé, kteří by Tádžikistán rádi navštívili, musí jako svou cílovou destinaci zvolit tádžické hlavní město Dušanbe, kam lítá drtivá většina mezinárodních letů. Počítejte však minimálně s jedním přestupem a to buď v Moskvě, Istanbulu anebo Dubaji – záleží, jakými aerolinkami poletíte.
www.planetacestovani.cz


Tádžikistán je hornatá země v Centrální Asii s hrdými obyvateli perského původu a současně jedna z nejchudších postsovětských republik, v jejíž severozápadní části se tyčí Fanské hory.Táhnou se v délce okolo 50 km na západ Pamíro-Alajské soustavy a 11 jejich vrcholů přesahuje výšku 5000 m. Fanské hory představují skvělý terén pro horskou turistiku.
www.alpina.cz

Letenky.1x.cz - Tádžikistán
Porovnání nabídek několika rezervačních systémů - Tádžikistán.
letenky.1x.cz

letadlo

Letenka.info

Letenka.info navigace

Obecné informace

Poslední novinky

Nákup letenek

Ostatní