Letenka.info - Turkmenistán Informace - tipy

Turkmenistán Informace

Turkmenistán Informace
Levné letenky do celého světa. Přehledný online rezervační systém. Zarezervujte si letenku z pohodlí domova. Turkmenistán Informace - nabídka, která vás zaujme.
www.kralovna.cz


Turkmenistán je zemědělsko-průmyslový stát. Tradice je v chovu dobytka (karakulské ovce, kozy, velbloudi).Průmysl je zaměřen na zpracování textilních plodin (bavlny a vlny) a zpracování nerostů a především fosilních paliv.Turkmenistán má značné zásoby ropy a zejména zemního plynu, o jehož vývozu a stavbě potřebného produktovodu v současné době jedná s Čínou.
cs.wikipedia.org


Turkmenistán je stát ve střední Asii. Do roku 1991 byl součástí Sovětského svazu. Na jihovýchodě sousedí Turkmenistán s Afghánistánem, na jihozápadě s Íránem, na severovýchodě s Uzbekistánem, na severozápadě s Kazachstánem a na západě je jeho sousedem Kaspické moře.
www.livingstone.cz


Turkmenistán je turkický stát ve střední Asii. Na jihovýchodě sousedí s Afghánistánem, na jihozápadě s Íránem, na severovýchodě s Uzbekistánem, na severozápadě s Kazachstánem a na západě s Kaspickým mořem. Název Turkmenistán pochází z perštiny a znamená „země Turkmenů.“ Hlavním městem je Ašchabad.
turkmenistan.orbion.cz


Turkmenistán je sám o–sobě stabilní země a–místní úřady navíc vzhledem ke špatné bezpečnostní situaci v jiných státech regionu (především v sousedním Afghánistánu) zavedly velmi přísná bezpečnostní opatření.
www.chinatours.cz


Turkmenistán je převážně pouštní země s intenzivním zemědělstvím v zavlažovaných oázách a se značným nerostným bohatstvím v podobě zemního plynu a ropy. Mezi hlavní zemědělské plodiny patří b avlna (převažně na vývoz) a pšenice (pro vnitřní spotřebu).
www.businessinfo.cz


Turkmenistán leží ve střední Asii a do roku 1991 byl Turmenistán součástí Sovětského svazu. Název Turmenistán znamená "země Turkmenů" v perštině. Na jihovýchodě sousedí s Afghánistánem, na jihozápadě s Íránem, na severovýchodě s Uzbekistánem, na severozápadě s Kazachstánem a na západě s Kaspickým mořem.
www.invia.cz


Turkmenistán - praktické informace. 09.02.2011 23:33. Řada informací je aktualizována v letech 2005-2015 z různých dalších zdrojů a z vlastní zkušenosti. Co si přečíst – Cestovní doklady a víza – Bezpečnost a problémy – Čas – Doprava do zem ...
www.slavomirhorak.net


Turkmenistán (Turkmenistan): Podrobné informace o zemi, fotografie, mapy, obyvatelstvo, města, hospodářství, životní prostředí, statistiky shromážděné ...
www.celysvet.cz


Turkmeni se dělí na 7 velkých a 24 malých kmenů: Tekke střední Turkmenistán, Ersary jihovýchodní Turkmenistán, Yomud západní Turkmenistán, Göklen jihozápadní Turkmenistán, Salor východní Turkmenistán, Saryk jižní Turkmenistán, Čoudor severní Turkmenistán. 1.6. Náboženské složení
www.cundr.cz


Turkmenistán informace o destinaci, jakou měnu vzít, destinace a pláže, délka letu, víza a poplatky, cestovní doklady, povinné očkování, tipy na výlety.
www.1-cestovni.cz

Letenky.1x.cz - Turkmenistán Informace
Porovnání nabídek několika rezervačních systémů - Turkmenistán Informace.
letenky.1x.cz

letadlo

Letenka.info

Letenka.info navigace

Obecné informace

Poslední novinky

Nákup letenek

Ostatní