Letenka.info - Východní Timor - tipy

Východní Timor

Východní Timor
Levné letenky do celého světa. Přehledný online rezervační systém. Zarezervujte si letenku z pohodlí domova. Východní Timor - nabídka, která vás zaujme.
www.kralovna.cz


Východní Timor nebo Timor Leste (v jazyce tetum Timór-Leste, dříve Timór Lorosa'e, portugalsky Timor-Leste) je malý stát na východě ostrova Timor v souostroví Malé Sundy.Má přes milion obyvatel. Jde o jeden z nejmladších států světa – samostatnost sice vyhlásil v roce 1975, ale naprostou většinou zemí byl uznán až v roce 2002 poté, kdy samostatnost potvrdilo ...
cs.wikipedia.org


Východní Timor je rozvojovou zemědělskou zemí zaměřenou na pěstování rýže, kokosových ořechů a dalších tropických plodin. Významná je také těžba dřeva (zvláště vzácného santalu), chov zvířat, rybolov i řemeslná výroba jako je tkání látek a košíkářství.
www.cestujlevne.com


Východní Timor – jeden z nejmladších států v jihovýchodní Asii s portugalskou historií. Minimálně turisty navštěvovaná destinace. Oficiálně jedna z nejchudších zemí světa, původní portugalská kolonie. Dočasná okupace Indonésií s děsivými následky likvidace téměř poloviny původního obyvatelstva.
aquatravel.cz


Východní Timor patří k nejmladším státům světa. Sice získal nezávislost po odchodu portugalských kolonizátorů v roce 1975, ale byl okamžitě obsazen Indonésií. Od ní si vydobyl samostatnost až v roce 2002.
www.hedvabnastezka.cz


Východní Timor. Východotimorská demokratická republika je stát na ostrově Timor v souostroví Malé Sundy. Hospodářství je založené na zemědělství, ale nachází se zde i ropa a zemní plyn.
www.idnes.cz


Východní Timor doklopýtal k nezávislosti v referendu provázeném krveprolití, nad turisty zde stále převládají pracovníci nejrůznějších rozvojových organizací, ale Východní Timor nemusí být jenom tak zcela zapomenutou destinací., kam se jezdí jenom pro další trofejní razítko do cestovního pasu.
vychodni-timor.asean.cz


O Východním Timoru jste již pravděpodobně někdy slyšeli, ale nikdy vás zřejmě nenapadlo strávit zde dovolenou. Přesto se jedná o krásnou zemi, která má svým návštěvníkům co nabídnout. Východní Timor je malý stát ležící na ostrově Timor v souostroví Malé Sundy v Oceánii, přibližně 500 kilometrů od Austrálie.
www.travelmag.cz


V černém trojúhelníku je navíc umístěna bílá pěticípá hvězda. Vlajka pochází již z roku 1975, kdy byl Timor osvobozen od nadvlády Portugalců. V tom samém roce však ostrov ovládla Indonésie a Východní Timor znovu získal nezávislost až v roce 2002.
www.statnivlajky.cz


Východní Timor . Díky službě World Roaming se ani tady neztratíte. Platíte jen za to, co skutečně využijete. * Napište zemi, kam cestujete
www.vodafone.cz


Východní Timor se účastnil Letních olympijských her 2012 a zastupovali ho 2 sportovci v 1 sportu (1 muž a 1 žena). Po jeho debutu v roce 2004 šlo o historicky třetí účast tohoto státu na olympijských hrách. Zemi reprezentovali dva maratonci, kteří se na hry kvalifikovali díky divoké kartě.
cs.wikipedia.org

Letenky.1x.cz - Východní Timor
Porovnání nabídek několika rezervačních systémů - Východní Timor.
letenky.1x.cz

letadlo

Letenka.info

Letenka.info navigace

Obecné informace

Poslední novinky

Nákup letenek

Ostatní