Letenka.info - Východní Timor - tipy

Východní Timor

Východní Timor
Levné letenky do celého světa. Přehledný online rezervační systém. Zarezervujte si letenku z pohodlí domova. Východní Timor - nabídka, která vás zaujme.
www.kralovna.cz


Východní Timor nebo Timor Leste (v jazyce tetum Timór-Leste, dříve Timór Lorosa'e, portugalsky Timor-Leste) je malý stát na východě ostrova Timor v souostroví Malé Sundy.Má přes milion obyvatel. Jde o jeden z nejmladších států světa – samostatnost sice vyhlásil v roce 1975, ale naprostou většinou zemí byl uznán až v roce 2002 poté, kdy samostatnost potvrdilo ...
cs.wikipedia.org


Východní Timor doklopýtal k nezávislosti v referendu provázeném krveprolití, nad turisty zde stále převládají pracovníci nejrůznějších rozvojových organizací, ale Východní Timor nemusí být jenom tak zcela zapomenutou destinací., kam se jezdí jenom pro další trofejní razítko do cestovního pasu.
vychodni-timor.asean.cz


V černém trojúhelníku je navíc umístěna bílá pěticípá hvězda. Vlajka pochází již z roku 1975, kdy byl Timor osvobozen od nadvlády Portugalců. V tom samém roce však ostrov ovládla Indonésie a Východní Timor znovu získal nezávislost až v roce 2002.
www.statnivlajky.cz


Východní Timor leží v tropickém vlhkém podnebí, střídá se tu suché (letní měsíce) období a deštivé (zimní měsíce) období. Nejtepleji je na podzim, jinak průměrné teploty jsou zhruba stejné po celý rok (v nížinách kolem 27 °C), žádné velké teplotní výkyvy tu během roku nenajdete.
www.cestujlevne.com


Východní Timor – první zájezd na nabízený českou cestovní kanceláří! Program lze po dohodě individuálně upravit. Bali. Přílet na Bali. Krátký transfer autem z letiště v Denpasaru na Bali do hotelu v plážovém a světoznámém surfařském letovisku Kuta.
aquatravel.cz


Východní Timor . Díky službě World Roaming se ani tady neztratíte. Platíte jen za to, co skutečně využijete. * Napište zemi, kam cestujete
www.vodafone.cz


Východní Timor – jeden z nejmladších států v jihovýchodní Asii s portugalskou historií. Minimálně turisty navštěvovaná destinace. Oficiálně jedna z nejchudších zemí světa, původní portugalská kolonie. Dočasná okupace Indonésií s děsivými následky likvidace téměř poloviny původního obyvatelstva.
aquatravel.cz


28. listopadu 1975 vyhlásil Východní Timor nezávislost na Portugalsku (pod názvem Východotimorská lidově demokratická republika).Večer před dnem vyhlášení nezávislosti byla na hlavním náměstí v hlavním městě Dili, před rezidencí guvernéra, slavnostně spuštěna portugalská vlajka a vztyčena vlajka nezávislého Východního Timoru.
cs.wikipedia.org


Východní Timor patří k nejmladším státům světa. Sice získal nezávislost po odchodu portugalských kolonizátorů v roce 1975, ale byl okamžitě obsazen Indonésií. Od ní si vydobyl samostatnost až v roce 2002.
www.hedvabnastezka.cz


O Východním Timoru jste již pravděpodobně někdy slyšeli, ale nikdy vás zřejmě nenapadlo strávit zde dovolenou. Přesto se jedná o krásnou zemi, která má svým návštěvníkům co nabídnout. Východní Timor je malý stát ležící na ostrově Timor v souostroví Malé Sundy v Oceánii, přibližně 500 kilometrů od Austrálie.
www.travelmag.cz

Letenky.1x.cz - Východní Timor
Porovnání nabídek několika rezervačních systémů - Východní Timor.
letenky.1x.cz

letadlo

Letenka.info

Letenka.info navigace

Obecné informace

Poslední novinky

Nákup letenek

Ostatní